Záruka svítilen LEDLENSER

Na výrobky LEDLENSER se vztahuje záruka 2 roky. Kterou lze po zaregistrování produktu prodloužit na 7 let. Níže naleznete možnosti, jakým způsobem záruku prodloužit a jak postupovat při uplatnění reklamace.

Značka LEDLENSER poskytuje na své zboží (pouze svítilny) záruku v délce 2 let. Vyjímku tvoří baterie, na které je poskytována záruka 6 měsíců. Záruka na příslušenství, kapesní svítilny a doplňky (pouzdra, signální kužely atd.) je poskytována po dobu 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení. Záruka se vztahuje pouze na vady z výroby. U mechanického poškození je reklamace uznána pouze po odborném přezkumu servisního technika prodávajícího. Prodávající dodává pouze originální zboží. Záruční doba začíná běžet ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Zboží je dodáváno se zárukou minimálně 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a doporučeně, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.

 

Máte produkt LEDLENSER se záručním listem a chcete uplatnit 7 letou záruku?

Zboží můžete reklamovat u prodejce u kterého jste jej zakoupili spolu s daňovým dokladem, záručním listem a reklamačním listem. Reklamační list musí obsahovat datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady, kontaktní údaje (Jméno Příjmení, Adresu, telefonní kontakt, email) a návrh na vyřízení reklamace. Prodávající je povinen vyjádřit se k reklamaci do 10 dnů ode dne jejího obdržení.

Samolepka 100% ORIGINAL

Samolepka 100% ORIGINAL na obalu produktů Ledlenser Vám dává jistotu, že kupujete originální výrobek, nikoli napodobeninu.

VAŠE DOTAZY K UPLATNĚNÍ ZÁRUKY

Pozor změna!!!

 Od 1. ledna 2019 se mění postup registrace produktů Ledlenser. Chcete-li prodloužit záruku svého modelu na 7 let, je třeba tak učinit registrací na oficiálních stránkách Ledlenseru.

 

Vážení zákazníci,
Pro prodloužení záruky svítilen Ledlenser registrujte Váš produkt.
Registrace probíhá na mezinárodních stránkách Ledlenser.com. Jako nápovědu můžete použít obrázky s překladem do češtiny viz níže.

Na registraci se dostanete kliknutím na následující tlačítko:

REGISTRACE ZDE

Divize Distribution | Naše značky Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů