Design

Naše svítilny mají design s jednoduchým půvabem a právě tím získaly své kouzlo.

Každé odpovědi musí vždy předcházet otázka. U značky LEDLENSER  zní: "Jak přenést nejjednodušší ovládání a ergonomický tvar do jednoduchého vyjádření tvaru?" Podle názoru významných konstruktérů se to u LEDLENSERU beze zbytku podařilo. Porotci v Chicagu a Miláně, stejně tak jako nejvýznamnější německá designová centra, ohodnotili tvar svítilen LEDLENSER více než 60 cenami a nejvyššími vyznamenáními. Svítilny LEDLENSER si oblíbíte na první pohled.

Kvalita

Kvalita je výsledkem komplexního procesu, na jehož konci stojí maximální životnost a užitné vlastnosti. LEDLENSER dnes vyrábí svítilny jako doplňkovou výbavu pro dva automobilové koncerny s vedoucím postavením na světovém trhu. Výrobky LEDLENSER jsou dnes dodávány do všech odvětví. Díky velmi dobré znalosti v oblasti průmyslu, strojírenství, výroby a kontrolních postupů při vysokých normách vyvíjí LEDLENSER svítilny té nejvyšší kvality pro běžnou potřebu i pro profesionály. Svítilny LEDLENSER tak nastavují standardy v trvanlivosti a svítivosti.

Všechny svítilny procházejí rukama kvalifikovaných inženýrů vybavených nejmodernější technikou. Při testování procházejí ostrými zkouškami v terénu, nevyhnou se pádům z výšky, jsou vystavovány deformačním tlakům a následně sežehnuty plamenem. Jen tak vznikne to, čemu se dnes říká kvalita bez kompromisu.

V USA existuje několik společností, které vyrábějí překvapivě dobré svítilny. Značka LEDLENSER přijala výzvu, aby ukázala světu, co dovede evropské inženýrství a výzkum. Série LEDLENSER úspěšně kombinují fascinující design s inovacemi, které nemají ve světě obdoby. Inovace však nejsou všechno, zvláště pokud je nutné dosáhnout maximálního výkonu s minimálním množstvím energie. To je totiž jediný způsob jak vytvářet zázraky ve světě svítilen a zároveň tak pomáhat snížit ekologickou zátěž pramenící z nebezpečného odpadu, ke kterému se samozřejmě řadí odpad z baterií a běžných žárovek. LEDLENSER si zakládá na ekologické výrobě a na vývoji svítilen s co nejmenší ekologickou zátěží i při jejich provozu. O tom, že se to daří, se můžete přesvědčit u všech svítilen LEDLENSER.

Divize Distribution | Naše značky Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů