Světelné programy

SLT zahrnuje až 3 světelné programy a 8 různých světelných funkcí. Počínaje programem EASY a konče programem PROFESSIONAL  obsahujícím všechny světelné funkce. Díky jednoduchému ovládání lze programy velmi rychle nastavit podle aktuální potřeby.

Energetické režimy

Energetické režimy jsou volitelná nastavení pro svítilny, která ovlivňují, jakým způsobem se vybíjejí baterie. Režim „ENERGY SAVING“ je optimalizovaný na co nejdelší výdrž baterií. Režim „CONSTANT CURRENT“, kterým nastavíte stabilní proud, zajišťuje stálý výkon svítilny na úkor výdrže baterií.

Systém LOW BATTERY MESSAGE je funkce, která pomocí technologie SLT, neustále monitoruje stav nabití baterií a včas vás informuje o nutnosti případné výměny. Mnoho běžných kapesních svítilen (především svítilny s regulovaným napětím) vás po dosažení bodu vyčerpání baterií doslova nechá „okamžitě a znenadání“ stát ve tmě. Systém LOW BATTERY MESSAGE tomuto stavu jednoznačně předchází.

Světelné funkce

 

DEFENSE STROBE: Vysoce frekvenční stroboskopické blesky jsou rychlou a účinnou obranou zbraní, která dokáže oslepit útočníka na několik vteřin a tím dostanete prostor pro jednání.

BOOST: Jednoduché stisknutí spínače zvýší výkon svítilny krátkodobě na 110%.

MORSE/Tactical Task: Jednoduchým lehkým stiskáváním docílíte individuálních sledů signálů. Např. Takto můžete posílat zprávy v Morseově abecedě.

DIM: Plynulá regulace světla mezi 15% a 100% umožňuje nastavení individuálně požadované svítivosti.

BLINK: V pravidelných intervalech se automaticky vysílají světelné impulzy. Tato funkce je například vhodná jako signál pro označení polohy.

S.O.S.: V nouzových situacích Vám může signál S.O.S zachránit život. Signál viditelný ze vzdálenosti několika kilometrů podstatně zvyšuje šanci na záchranu.

POWER: Plný výkon světla 100%.

LOW POWER: Čtení a práce se díky této funkci bez oslňování stává tou nejsnadnější disciplínou. Výkon se sníží na 60%.

Divize Distribution | Naše značky Leatherman, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů